Neon-race-varžybos Kartlandas

PIRMOSIOSE SEZONO KARTINGO VARŽYBOSE, KAUNE – NEONINIŲ ŠVIESŲ PALYDA 

Spalio 18 dieną, Kaune įvyko pirmosios šio sezono varžybos „Neon Race“ į kurias susirinkę 14 dalyvių rungėsi ne tik dėl greičiausio dalyvio titulo, bet ir pademonstravo savo išradingumą pasipuošdami ryškiaspalve apranga ar net šviečiančiu kombinezonu.

Neon Race KartlandasŠis, 2019-2020 metų asmeninės įskaitos sezonas bus kiek kitoks, kiekvienas iš 4-ių etapų skirsis savo formatu, o taip pat ir vakaro tema, kuri, kaip organizatoriai tikisi, dalyviams leis ne tik azartiškai praleisti vakarą, bet ir įsijausti į vis skirtingą vakaro nuotaiką.

Pirmosios varžybos buvo skirtos nušviesti kelią – visam šių metų sezonui, tad pasirinkta „Neon Race“ tema, tai puikiai leido atspindėti.

Į varžybas susirinkusių dalyvių laukė mini ištvermės varžybos, kurių metu kiekvienas jų turėjo įveikti 7 minučių kvalifikaciją ir 30 minučių pozicines varžybas. Kiekvienas dalyvis taip pat visų varžybų metu turėjo atlikti bent po 2 kartingo keitimus ir apvažiuoti 5 JOKER ratus, kurie specialiai varžyboms paruoštą trasą prailgino kone dvigubai.

Pradėjus varžybas kvalifikacija buvo galima pradėti prognozuoti galimus lyderius. Tačiau pozicinėse varžybose dalyviai turėjo kliautis ir savo pasirinkta strategija. Po kvalifikacijos aukščiausias startines pozicijas užsitikrino ir papildomus taškus pelnė:

  1. Mantas Samulionis (22,089s.)
  2. Neila Stonkutė (22,373s.)
  3. Lukas Kabitavičius (22,392s.)

Vėliau tikrojo varžybų lyderio klausimas sprendėsi pozicinėje 30 minučių kovoje. Priklausomai nuo dalyvių pasirinktos strategijos lyderiai lentelėje keitėsi ne kartą, tačiau varžybų laikui senkant pradėjo ryškėti kas pirmosiose varžybose užims aukščiausias pozicijas. Išsekus lenktynėms skirtam laikui TV ekranuose Neon Race Kartlandaspasirodė TOP 3. Šiuos rezultatus patvirtino ir teisėjai, kurie po varžybų nė vienam iš 14 dalyvių neskyrė nė vienos baudos. Visi dalyviai atliko keitimus ir įveikė nustatytus JOKER ratus. Tiesa, keletas dalyvių atsargumo dėlei jų įveikė net daugiau nei reikia. Paskelbus galutinius rezultatus ant podiumo savo laimėjimo atsiimti buvo pakviesti šie dalyviai:

1 vieta – Mantas Samulionis;

2 vieta – Mantas Kudirka;

3 vieta – Lukas Kabitavičius.

Jiems atiteko varžybų bičiulių Arena Billiards, Liqui Moly, TOP GEAR Lietuva, Kartlandas ElektroKart bei Auto Moto parko įsteigti prizai.

Taip pat atviru dalyvių balsavimu buvo išrinkti ir vakaro išradingiausi dalyviai, kurie prie bendros įskaitos už teminę aprangą pelnė papildomus taškus. Dalyvių sprendimu 5 taškai atiteko Emai Tomai Tamašauskaitei, 4 taškus pelnė varžybų lyderiu tapęs ir visus nustebinęs savo šviečiančiu kombinezonu – Mantas Samulionis. Pirmajame etape Mantas susišlavė net 59 taškus.

Varžybų nuotaiką kurti padėjo ne tik dalyviai, bet ir Kartlando bičiuliai RMI servisas, vakarui parūpinę apšvietimą.

Sekantis asmeninės įskaitos etapas vyks gruodžio 6 dieną, 19 val. Šį kartą dalyvių lauksime ir Kalėdinę nuotaiką kursime „Kartlandas Jingle Race“ lenktynėse.

Daugiau apie varžybas ir registraciją rasi čia – „Kartlandas Jingle Race“.

ETAPO REZULTATŲ SUVESTINĖ

Kartlandas kartingo varžybų įskaita 2019-2020