Bernvakaris, mergvakaris Kartlandas

JAUNIESIEMS – NEMOKAMI VAŽIAVIMAI!

Kaip? Viskas labai paprasta! Nuo šiol bernvakario/mergvakario grupėms nuo 6 asmenų, pasirinkusioms ne mažiau nei po 2 bet kurios trukmės važiavimus  už jaunąjį arba jaunąją nereikės nieko mokėti*.

Draugams organizuoti išlydėtuves prieš “didžiojo TAIP” dieną bus tik dar lengvesnė užduotis, o azarto kupina pramoga su trupučiu adrenalino tiek vyrams, tiek merginoms paliks pačius geriausius įspūdžius. Ir tam nesutrukdys jokios oro sąlygos, nes važiavimais kartingais galėsite mėgautis po mūsų stogu!

Sezonas jau čia – tad, nieko nelaukite ir rezervuokite pačius geriausius laikus mergvakario/bernvakario šventei telefonu +370 696 10555 arba el. paštu – kaunas@kartlandas.lt

Kiekvienam šventės dalyviui bus reikalingi pošalmiai, o šaltuoju metų laiku ir pirštinės –  todėl jeigu jų neturėsite jais pasirūpinti (išsinuomoti arba įsigyti) galėsite kartodrome.

Važiavimų kainas rasite čia – KAINOS.

*nemokamas važiavimas jaunajai/jaunajai taikomas, tik tuomet jei grupėje yra ne mažiau nei 6 asmenys, kurioje kiekvienas dalyvis važiuoja bent po du bet kurios trukmės važiavimus.