SUSIPAŽINKITE SU KARTLANDU

Sveiki atvykę į didžiausią vidaus patalpų kartodromą Kaune! Kartlandas įsikuręs antrame pastato aukšte. Čia kiekvieno pramogautojo lauks azartiška ir įdomi trasa, jaukios kartodromo erdvės, kuriose turiningai leisite laiką laukdami savo važiavimų. Taip pat galėsite švęsti šeimos ar kolektyvo šventes, organizuoti varžybas. Jaunieji pilotai įgūdžius ugdyti galės Kartlando mokykloje.

Po Kartlando stogu – jokio blogo oro, todėl gazuoti mūsų trasoje galėsite bet kokiu metų laiku: tiek kaitinant vasaros saulei ar lauke pliaupiant lietui. Pramogaujant žiemą sušąlti neleis jaukus priimamasis.

TRASA

Trasa – svarbiausia kartodromo erdvė. “Kartlandas” pasižymi ne tik inovatyviu požiūriu į šią pramogą, bet ir siekiu nuolatos tobulėti ir pasiūlyti, ką nors naujo. Būtent todėl čia tiek naujokų, tiek senbuvių laukia kas metus atnaujinama trasos konfigūracija, kurios sudarymu pasirūpinti padeda kartingo ar kitų autosporto šakų atstovai.

Daugiau nei 300 metrų ilgio Kartlando trasa ne tik dinamiška, bet ir draugiška jos lankytojams. Trasos barjerų sistema apsaugo nuo stiprių smūgių, todėl yra saugi net ir mažiausiems lenktynininkams.

Trasos įveikimo rezultatus rasite – TOP LAIKAI.

Kartodromo epicentras yra priimamaojo erdvė. Čia galėsite ne tik laukti savo važiavimų, bet ir švęsti savo svarbias šventes. Erdvioje patalpoje gali tilpti tiek visas draugų ratas, tiek ir didelės įmonės kolektyvas.  Veiksmą trasoje realiu laiku galėsite stebėti per priimamojo vitrinas, arba per TV ekranus sėdėdami ant minkštasuolių. Na, ir kaip gi be kavos? Tiek ja, tiek ir gaiviaisiais gėrimais ar lengvais užkandžiais galėsite mėgautis neišeidami iš priimamojo erdvės.
Instruktažo kambarys tai viena iš svarbiausių kartodromo erdvių, kurioje kurį laiką užsibūna kiekvienas, ketinantis važiuoti kartingu. Čia Jus pasitiks instruktoriai ir papasakos apie važiavimo kartingu taisykles, supažindins su trasos konfigūracija ir atsakys į visus rūpimus klausimus. O tada keliausite į trasą.

Kartais norisi švente mėgautis tik artimiausių žmonių draugijoje… O galbūt norite suorganizuoti kompanijos susitikimą, kuriam reikia privatumo ir ramybės. Tam puikiai tiks privatus kambarys, kuriame tilps nuo 12 (komfortiškiausia) iki 20 žmonių (jei planuojate laisvo pobūdžio pasisėdėjimą). Kambaryje taip pat rasite vieną iš TV ekranų, kuriame realiu metu galėsite stebėti rezultatus trasoje arba panaudoti jį kitoms vizualizacijoms. Esant poreikiui kolektyvas pasiūlys ir projektorių bei kitą reikalingą inventorių, kad nieko netrūktų Jūsų susitikimui ar šventei.