Kauno

Kartlandas

Sveiki atvykę į didžiausią vidaus patalpų kartodromą Kaune!

SUSIPAŽINKITE SU KAUNO KARTLANDU

Sveiki atvykę į didžiausią vidaus patalpų kartodromą Kaune! Kartlandas įsikūręs antrame pastato aukšte. Čia kiekvieno pramogautojo laukia azartiška ir įdomi trasa, jaukios kartodromo erdvės, kuriose turiningai leisite laiką laukdami savo važiavimų. Taip pat čia galite švęsti šeimos ar kolektyvo šventes, organizuoti varžybas. Jaunieji pilotai įgūdžius ugdyti gali Kartlando mokykloje.

Po Kartlando stogu – jokio blogo oro, todėl gazuoti mūsų trasoje galite bet kokiu metų laiku: tiek kaitinant vasaros saulei ar lauke pliaupiant lietui. Pramogaujant žiemą sušalti neleidžia jaukus priimamasis.

TRASA

Trasa – svarbiausia kartodromo erdvė. “Kartlandas” pasižymi ne tik inovatyviu požiūriu į šią pramogą, bet ir siekiu nuolatos tobulėti ir pasiūlyti, ką nors naujo. Būtent todėl čia tiek naujokų, tiek senbuvių laukia kas metus atnaujinama trasos konfigūracija, kurios sudarymu pasirūpinti padeda kartingo ar kitų autosporto šakų atstovai.

Daugiau nei 300 metrų ilgio Kartlando trasa ne tik dinamiška, bet ir draugiška jos lankytojams. Trasos barjerų sistema apsaugo nuo stiprių smūgių, todėl yra saugi net ir mažiausiems lenktynininkams.

Trasos įveikimo rezultatus rasite – TOP LAIKAI.

Kaip atrodo važiavimas trasoje pamatykite – ČIA.

Kartingų trasa Kaunas

PRIIMAMASIS

Kartodromo epicentras yra priimamojo erdvė. Čia galite ne tik laukti savo važiavimų, bet ir švęsti savo svarbias šventes. Erdvioje patalpoje gali tilpti tiek visas draugų ratas, tiek ir didelės įmonės kolektyvas. Veiksmą trasoje realiu laiku galite stebėti per priimamojo vitrinas arba per TV ekranus, sėdėdami ant minkštasuolių. Na, ir kaip gi be kavos? Tiek ja, tiek ir gaiviaisiais gėrimais ar lengvais užkandžiais galite mėgautis neišeidami iš priimamojo erdvės. Daugiau pamatykite čia.

INSTRUKTAŽO KAMBARYS

Instruktažo kambarys tai viena iš svarbiausių kartodromo erdvių, kurioje kurį laiką užsibūna kiekvienas, ketinantis važiuoti kartingu. Čia Jus pasitiks instruktoriai ir papasakos apie važiavimo kartingu taisykles, supažindins su trasos konfigūracija ir atsakys į visus rūpimus klausimus. O tada keliausite į trasą, kur laukia visos linksmybės!

Instruktažas. Kauno Kartlandas. Kartingai Kaune.
Švenčių salė. Kartlandas Kaunas.

SALĖS PRIVAČIOMS ŠVENTĖMS

Kauno Kartlando švenčių salės yra skirtos jaukioms ir privačioms šventėms artimų žmonių draugijoje. Nesvarbu ar tai būtų gimtadienio šventė, mergvakaris/bernvakaris ar įmonės vakarėlis – šios salės tiks visoms progoms! Kauno Kartlande jų yra net keturios. Standartinės salytės talpina nuo 12 – 20 žmonių, o didžioji konferencijų salė, kurioje rasite ir projektorių bei du televizorius, talpina  apie 50 žmonių. Į mūsų sales galite atsinešti savo užkandžių, gėrimų bei dekoracijų, kurios šventinę erdvę pavers dar ypatingesne. Visose salėse esantys kondicionieriai – sušildys, kai šalta, ir atvėsins, kai yra karšta.

Pasinaudokite galimybe ir svarbiausias bei gražiausias šventes paminėkite puikiose, šviesiose ir erdviose Kauno Kartlando švenčių salėse! Daugiau pamatykite čia.

Telefono numeris rezervacijoms:

+370 696 10555