SUSIPAŽINKITE SU KARTLANDU

Sveiki atvykę į didžiausią vidaus kartodromą, Kaune! Ir ne tik didžiausią, bet ir aukščiausiai Lietuvoje, nes mes gyvename net 4-ajame pastato aukšte. Čia kiekvieno pramogautojo lauks ne tik azartiška ir įdomi trasa, bet ir jaukios kartodromo erdvės, kuriose ne tik turiningai leisite laiką laukdami savo važiavimų, bet ir galėsite švęsti šeimos ar kolektyvo šventes, organizuoti varžybas ar net mokytis specialiai vaikams pritaikytoje antrojoje kartodromo trasoje.

KARTODROMAS

Kai jau pasieksite mūsų erdvės pakilę į 4-ą pastato aukštą jūsų lauks jaukus priimamasis, gimtadieniams ar susitikimams skirtas kambarėlis, instruktažo kambarys, holas su žaidimų aparatais, “Kartlando mokyklos” klasė bei dvi trasos – pagrindinė ir mokyklos.

 

Čia Jūsų lauks jauki erdvė ne tik laukti savo važiavimų, bet ir švęsti Jūsų šventes. Didelė erdvė leis pasikviesti ne tik nedidelę grupelę pramogauti, bet ir visą įmonės kolektyvą. Inovatyvi laiko matavimo sistema leis realiu metu stebėti važiavimo rezultatus TV ekranuose bei sekti savo draugų laikus trasoje, tiesiog sėdint ant patogių minkštasuolių.Na, ir kaip gi be kavos? Tiek ja, tiek ir gaiviaisiais gėrimais ar lengvais užkandžiais galėsite mėgautis neišeidami iš priimamojo erdvės.

Kartais norisi švente mėgautis tik artimiausių žmonių draugijoje… O galbūt norite suorganizuoti kompanijos susitikimą, kuriam reikia privatumo ir ramybės. Tam puikiai tiks privatus kambarys, kuriame tilps nuo 12 (komfortiškiausia) iki 20 žmonių (jei planuojate laisvo pobūdžio pasisėdėjimą). Kambaryje taip pat rasite vieną iš TV ekranų, kuriame realiu metu galėsite stebėti rezultatus trasoje arba panaudoti jį kitoms vizualizacijoms. Esant poreikiui kolektyvas pasiūlys ir projektorių bei kitą reikalingą inventorių, kad nieko netrūktų Jūsų susitikimui ar šventei.
Čia Jums neteks ilgai užsibūti, tačiau tai viena iš svarbiausių kartodromo erdvių, kurioje kurį laiką užsibūna, kiekvienas ketinantis važiuoti kartingu. Instruktoriai Jus pasitiks ir papasakos apie važiavimo kartingu taisykles, supažindins su trasos konfigūracija ir atsakys į visus rūpimus klausimus. O tada keliausime į trasą.

Kad pertraukų metų tarp važiavimų nenuobodžiautumėte, kartodrome rasite stalo ir kitų žaidimų erdvę, kurioje laikas netruks prabėgti.

Taip! Kartodrome yra MOKYKLA! Tam skirtos dvi erdvės – specialiai mokyklai įkurta klasė, kurioje vaikai kartu su treneriu semiasi žinių apie kartingo valdymo subtilybes bei trasa, skirta įvairiems pratimams ir užduotims atlikti. Sužinoti daugiau apie mokyklą ir užsiėmimus galite paspaudę čia – “Kartlando mokykla”.

TRASA

Kartlando pagrindinė trasa

Nesumeluosime, trasa – svarbiausia kartodromo erdvė. “Kartlandas” pasižymi ne tik inovatyviu požiūriu į šią pramogą, bet ir siekiu nuolatos tobulėti ir pasiūlyti ką nors naujo. Būtent todėl čia tiek naujų, tiek ir jau senbuvių laukia kas metus atnaujinama trasos konfigūracija, kurios sudarymu pasirūpinti padeda kartingo ar kitų autosporto šakų atstovai.

Daugiau nei 300 metrų ilgio Kartlando trasa ne tik dinamiška, bet ir draugiška visiems jos lankytojams.  Iš padangų suformuota trasa apsaugo nuo stiprių smūgių ir yra saugi net ir mažiausiems lenktynininkams ar kitiems, kurie išbando ją pirmą kartą. O be to, po Kartlando stogu – jokio blogo oro, todėl gazuoti mūsų trasoje galėsite tiek kaitinant vasaros saulei, tiek už lango spaudžiant šaltukui.

Susipažinkite su mūsų 2019 metų trasos konfigūracija ir rekomenduojamomis jos įveikimo trajektorijomis.

Trasos įveikimo rezultatus rasite – TOP LAIKAI.