Kartlandas_Papigiadienis_cover 2020

GAZUOK PIGIAI, NES PIRMADIENIS – PAPIGIADIENIS!

Daugiau jokių sunkių pirmadienių! Kartlande pasisemk energijos savaitei tiek, kiek Tau jos reikia ir gazuok kartingais be ribų, nes Tavo pasirinktiems važiavimams suteiksime net iki 10 Eur. nuolaidą!

Kokią nuolaidą gausi pasirinkus važiavimus ir jų kiekį – matysi lentelėje žemiau:

papigiadienio-akcija-kartlandas-2020

PAPIGIAdienio akcija galėsi pasinaudoti kiekvieną pirmadienį, o viskas ko Tau prireiks – tai nuolaidos kodas, kurį rasi čia! Tiesiog atvykę į kartodromą administratorei pasakykite nuolaidos kodą ir vualia – nuolaida Jūsų!

ŠIO PIRMADIENIO NUOLAIDOS KODAS:

POKŠTAS ARBA SALDAINIS

AKCIJOS SĄLYGOS:

  • Akcija taikoma pažengusiems kartingo vairuotojams, kurie yra ne jaunesni nei 9 metai, trumpai tariant – visiems, galintiems važiuoti bendrame sraute;
  • PAPIGIAdienio metu vykdomi jungtiniai važiavimai – jungiame žmones į važiavimus iki 12 kartų vienu metu arba mažiau, jei tai būtina saugumui trasoje užtikrinti;
  • Nuo 19 val. važiavimai organizuojami bendrąja eile – tai reiškia, kad išankstinės registracijos atliekamos tik iki 19 val., vėliau visus klientus priimame bendra eile.
  • Nuolaidos nesumuojamos. Taip pat nuolaida netaikoma atsiskaitant Kaunastic kortelėmis ir važiavimams dviviečiu kartingu.

Telefono numeris rezervacijoms +370 696 10555