PAPIGIAdienis kartlandas

GAZUOK PIGIAI, NES PIRMADIENIS – PAPIGIADIENIS!

Daugiau jokių sunkių pirmadienių! Kartlande pasisemk energijos savaitei tiek, kiek Tau jos reikia ir gazuok kartingais be ribų, nes kiekvienam Tavo pasirinktos trukmės važiavimui su nuolaidos kodu suteiksime NET iki 40% nuolaidą!

papigiadienio-akcija-kartlandas-2020

PAPIGIAdienio akcija galėsi pasinaudoti kiekvieną pirmadienį, o viskas ko Tau prireiks – tai nuolaidos kodas, kurį rasi čia! Tiesiog atvykę į kartodromą administratorei pasakykite nuolaidos kodą ir vualia – nuolaida Jūsų!

ŠIO PIRMADIENIO NUOLAIDOS KODAS:

PRASILĖKT

AKCIJOS SĄLYGOS:

  • Akcija taikoma pažengusiems kartingo vairuotojams, kurie yra ne jaunesni nei 9 metai ir jų rato įveikimo laikas yra ne lėtesnis nei trasos rekordas + 10 sekundžių;
  • PAPIGIAdienio metu vykdomi jungtiniai važiavimai – jungiame žmones į važiavimus iki 12 kartų vienu metu arba mažiau, jei tai būtina saugumui trasoje užtikrinti;
  • Nuo 19 val. važiavimai organizuojami bendra eile – tai reiškia, kad išankstinės registracijos atliekamos tik iki 19 val., vėliau visus klientus priimame bendra eile.
  • Nuolaidos nesumuojamos. Taip pat nuolaida netaikoma atsiskaitant Kaunastic kortelėmis ir važiavimams dviviečiu kartingu.

Telefono numeris rezervacijoms +370 696 10555