Vaikų-gimtadieniai Kaunas

MISIJA – GIMTADIENIS

Su vidaus patalpų kartodromo „Kartlandas“ pagalba neįmanomų užduočių nebūna. Surenkite pačią smagiausią, nuotaikingiausią ir azartiškiausią vaikų gimtadienio šventę lengvai ir greitai. 

Tikri lenktynininkai negali nesivaržyti, todėl gimtadienio dalyvius kviečiame sudalyvauti draugiškose kartingų varžybose, bei pasisemti naujų patirčių ir įspūdžių. Draugiškas ir jaunatviškas kartodromo kolektyvas padės pasiruošti šventei, o instruktoriai užtikrins kruopštų ir kokybišką instruktažą. Jaukiose kartodromo patalpose galėsite mėgautis savo atsineštais ar mūsų parūpintais užkandžiais bei gimtadienio tortu. O kol atžalos pramogaus tėveliai viską galės stebėti iš erdvaus priimamojo. 

Gimtadienio varžybėlių kainos: 

1 variantas: Kvalifikacija (7 minutės) + Finalas (7 minutės) Vaikų gimtadieniai *Kainos taikomos vaikams važiuojantiems „Mini“ ir „Suaugusiųjų“ kartingais. Puffo kartingais važiuojantiems vaikams, taip pat taikoma nuolaida atitinkamai nuo bendro dalyvių skaičiaus. Pasiūlymai negalioja atsiskaitant Kaunastic kortelėmis. 
2 variantas: Kvalifikacija (7 minutės) + Finalas (10 minučių)Vaikų gimtadieniai Kaune *Kainos taikomos vaikams važiuojantiems „Mini“ ir „Suaugusiųjų“ kartingais. Puffo kartingais važiuojantiems vaikams, taip pat taikoma nuolaida atitinkamai nuo bendro dalyvių skaičiaus. Pasiūlymai negalioja atsiskaitant Kaunastic kortelėmis. 
3 variantas: Kvalifikacija (10 minučių)+ Finalas (10 minučių)Vaikų gimtadieniai Kaune *Kainos taikomos vaikams važiuojantiems „Mini“ ir „Suaugusiųjų“ kartingais. Puffo kartingais važiuojantiems vaikams, taip pat taikoma nuolaida atitinkamai nuo bendro dalyvių skaičiaus. Pasiūlymai negalioja atsiskaitant Kaunastic kortelėmis. 
4 variantas: Treniruotė (7 minutės) + Kvalifikacija (7 minutės) + Finalas (7 minutės) *Kainos taikomos vaikams važiuojantiems „Mini“ ir „Suaugusiųjų“ kartingais. Puffo kartingais važiuojantiems vaikams, taip pat taikoma nuolaida atitinkamai nuo bendro dalyvių skaičiaus. Pasiūlymai negalioja atsiskaitant Kaunastic kortelėmis.

Gimtadienio šventės aprašymas“ 

  • Atvykus į kartodromą padedame kiekvienam jaunąjam pilotui susikurti savo lenktynininko profilį; 
  • Prieš pradėdami lenktyniauti susipažįstame su trasa ir kartingu. Kartodromo instruktorius išsamiai išdėsto kartingo valdymo ir važiavimo teoriją; 
  • Prieš startą apšylame; 
  • Varžomės (konkretų varžybų formatą susideriname iš anksto); 
  • Varžybų metu ir po jų turite galimybę pasisėdėti, užkąsti ir, žinoma, užpūsti gimtadienio torto žvakutes Jums skirtoje zonoje; 
  • Kokios lenktynės be nugalėtojų podiumo? Kadangi skatiname draugiškas varžybas, po jų siūlome surengti apdovanojimus ir taip pakviesti kiekvieną šventės dalyvį ir jubiliatą užlipti ant nugalėtojų pakylos įsimintinai akimirkai. 
  • Šventės trukmė – apie 1,5 valandos (trukmė gali išsitęsti priklausomai nuo dalyvių ir jų varžybų važiavimų skaičiaus).  [/expand]

Turite kitokią savo šventės idėja? Ne bėda! Mes padėsime įgyvendinti Jūsų šventės viziją, tiesiog susisiekite su mumis ir rasime pačią geriausią alternatyvą 🙂 

Rezervuokite laiką savo šventei, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema,  o mes padėsime kiekvienam gimtadienio šventės dalyviui tapti tikru lenktynininku ir pajusti varžybų azartą! 

Gimtadienio šventę rezervuoti galite telefonu +370 696 10555 arba el. paštu – info@kartlandas.lt