Važiavimų kartingais kainos: 

STANDARTINIS VAŽIAVIMAS*
Laikas: Kaina:
10 min.  10 €
15 min.  14 €
PRIVATESNIS VAŽIAVIMAS**
Laikas: Kaina:
7 min.  11 €
10 min.  13 €
15 min.  17 €
Pošalmiai
Įsigijimas: Nuoma: 
2 €/6 € 1 €

 

*Standartinis važiavimas – važiavimas bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai. Bendrame sraute nerekomenduojame važiuoti vaikams nuo 4 iki 6 metų.

**Privatesnis važiavimas – esant galimybei, derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu, lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje.

5 asmenų ir didesnėms grupėms – reikalinga išankstinė registracija telefonu – +370 696 10555. INFORMUOJAME – rezervacija gali vėluoti, priklausomai nuo žmonių srauto iki rezervacijos. Kartodromas pasilieka teisę susiderinus su klientu rezervacijos laiką koreguoti. 

Na, o, kad pramogai būtumėte visiškai pasirengę – rekomenduojame patogią, judesių nevaržančią aprangą, avalynę, bei pošalmius. Šaltuoju metų laiku rekomenduojame nepamiršti ir pirštinių. Jeigu, pirštinių ar pošalmių neturėsite, juos visuomet galėsite išsinuomoti arba įsigyti atvykę į kartodromą, todėl sėkmingam startui netrūks nieko 🙂

Išsirinkitę dovaną per 5 minutes.  Užsisakykite elektroninę kupono versiją mūsų internetinėje parduotuvėje – „Kartlando parduotuvė“. 

Dovanų-kuponas Kartlandas