VAŽIAVIMŲ KARTINGAIS KAINOS

STANDARTINIS VAŽIAVIMAS
Laikas: Kaina:
10 min. 12 €
15 min. 15 €
PRIVATESNIS VAŽIAVIMAS
Laikas: Kaina:
7   min. 12 €
10 min. 16 €
15 min. 20 €
VAŽIAVIMAS DVIVIEČIU KARTINGU
Laikas: Kaina:
10 min. 18 €
15 min. 25 €
POŠALMIAI
Įsigijimas: Nuoma: 
2 €/6 € 1 €

Tai važiavimas bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai.

Derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje. Taip pat šis važiavimas taikomas vaikams, važiuojantiems su DINO PUFFO (4-7 metų vaikams) kartingais.

Didesnėms grupėms, šventėms, grupėms su vaikais

Šioms grupėms reikalinga išankstinė registracija telefonu – +370 696 10555. INFORMUOJAME – rezervacija gali vėluoti, priklausomai nuo žmonių srauto iki rezervacijos. Kartodromas pasilieka teisę susiderinus su klientu rezervacijos laiką koreguoti.

Kad pramogai būtumėte visiškai pasirengę – rekomenduojame patogią, judesių nevaržančią aprangą, uždarą avalynę bei pošalmius. Šaltuoju metų laiku rekomenduojame nepamiršti ir pirštinių. Jeigu pirštinių ar pošalmių neturėsite, juos visuomet galėsite išsinuomoti arba įsigyti atvykę į kartodromą, todėl sėkmingam startui netrūks nieko.

Išsirinkite dovaną per 5 minutes.

Užsisakykite elektroninę kupono versiją mūsų internetinėje parduotuvėje – KARTLANDO PARDUOTUVĖ

Kartlando dovanų kuponas