AMP-iššūkis-2_Kartlandas

LAIMĖK BMW RALLY IR EKSTREMALŲ PRAVEŽIMĄ SPORTINIU BMW!

Priimk mūsų iššūkį ir patirk adrenalinu prisotintas pramogas!  Lapkritį pasitiksime su pačių ekstremaliausių mūsų draugų „Auto Moto Parko” kartingo iššūkiu, kurio nugalėtojui atiteks ne vienas, o net du vertingi prizai – BMW Rally ir ekstremalus pravežimas sportiniu BMW automobiliu!

Registruokis NEMOKAMAI jau dabar, dalyvauk lapkričio mėnesio įskaitoje ir gauk vieną iš dešimties bilietų į NEMOKAMAS finalines varžybas, kurių metu išsiaiškinsime kam atiteks maksimalią adrenalino dozę suteiksiantys „Auto Moto Parko” prizai!

Nepraleisk progos ir priimk iššūkį! Viskas, ką Tau reikia padaryti, tai bent kartą pravažiuoti Kauno Kartlando trasoje ir užfiksuoti savo įskaitinį rezultatą, kurio galbūt užteks, kad patektum į TOP 10, o net jei ir nepavyks iš pirmo karto, nesijaudink, kiekvienas papildomai pravažiuotas važiavimas Tau suteiks 0,05 s. bonusą, kuris dar labiau pagerins Tavo geriausią lapkričio mėnesio rezultatą ir padidins tikimybę pateki į finalines varžybas.

Toliau, kad viskas būtų aišku kaip 2×2, atsakome į pagrindinius su šiuo iššūkiu susijusius klausimus :)

Tapti lygiaverčiu „Auto Moto Parko” iššūkio dalyviu visai nesudėtinga. Tau reikia:

  1. Užsiregistruoti šioje (nemokamoje) formoje – REGISTRACIJA 
  2. Bent kartą pravažiuoti Kartlando, Kaune trasoje nuo lapkričio 1 iki 30 dienos.
  3. Stebėti savo rezultatus renginio įvykyje ir laukti finalo varžybų.

Jei tapsi vienu iš dešimties mėnesio greičiausių dalyvių – gausi kvietimą į nemokamas FINALO VARŽYBAS. 

P.S. registracija vyksta iki pat lapkričio 30 dienos. Taip pat, net, jei ir užsiregistruosi paskutinę iššūkio dieną – bus įskaityti visi Tavo lapkričio mėnesio rezultatai.

Visi kartodromo lankytojai nuo 12 metų (leisure kartingas), užsiregistravę registracijos formoje.

Pagrindinis iššūkio prizas – „Auto Moto Parko” įsteigtas BMW Rally ir ekstremalus pravežimas sportiniu BMW automobiliu.

Pajauskite ką reiškia sėdėti automobilyje, kuris slysta šonu posūkyje! Sėdėsite sportinėje sėdynėje, būsite priveržti sportiniais saugos diržais ir valdysite galingą automobilį! 12 km greičio ruožo stenogramą skaitys profesionalus šturmanas, tad greičio ir netikėtumų netruks!

Taip pat 10-čiai mėnesio greičiausių dalyvių surengsime NEMOKAMAS kartingo varžybas, Kartlande, kurių metu jų lauks mini ištvermės varžybos ir, žinoma, apdovanojimai.

Dar lengviau patekti į TOP10 finalines varžybas padės kiekvienas papildomas važiavimas iššūkio metu. Už kiekvieną pravažiuotą važiavimą nuo Tavo geriausio lapkričio mėnesio rezultato mes numinusuosime po 0,05 s., tad dažnai važinėjant dar labiau padidinsi šansus varžytis dėl vertingo „Auto Moto Parko” prizo.

„Auto Moto Parko” kartingo iššūkis vyks visą lapkričio mėnesį „Kartlando” kartodrome, Kaune (Drobės g. 62, 4 a.).

Finalinės varžybos vyks gruodžio 3 dieną.

AMP-kartingo iššūkis Kartlandas