KTK-ISSUKIS_KARTLANDAS

LAIMĖK TRENIRUOTĘ SPORTINIU AUTOMOBILIU SU „KTK RACING DIVISION”!

„KTK Racing Division auto sporto komanda visiems kartodromo „Kartlandas” Kaune lankytojams meta iššūkį ir kviečia visą RUGPJŪTĮ fiksuoti rezultatus kartodromo trasoje bei varžytis dėl pagrindinio jų įsteigto prizo – INDIVIDUALIOS KOMPLEKSINĖS TRENIRUOTĖS SU KOMANDA IR JŲ SUTEIKIAMU SPORTINIU AUTOMOBILIU.

Registruokis NEMOKAMAI jau dabar, dalyvauk RUGPJŪČIO mėnesio įskaitoje ir gauk vieną iš dešimties bilietų į NEMOKAMAS finalines varžybas, kurių metu išsiaiškinsime kam atiteks pagrindinis „KTK Racing Division” komandos prizas, kurį sudarys tiek teorinė pamoka simuliatoriumi bei praktinė dalis  trasoje su jų suteikiamu sportiniu automobiliu.

Nepraleisk progos ir priimk iššūkį! Viskas, ką Tau reikia padaryti, tai bent kartą pravažiuoti Kauno Kartlando trasoje ir užfiksuoti savo įskaitinį rezultatą, kurio galbūt užteks, kad patektum į TOP 10, o net jei ir nepavyks iš pirmo karto, nesijaudink, kiekvienas papildomai pravažiuotas važiavimas Tau suteiks 0,05 s. bonusą, kuris dar labiau pagerins Tavo geriausią rugpjūčio mėnesio rezultatą ir padidins tikimybę pateki į finalines varžybas.

Toliau, kad viskas būtų aišku kaip 2×2, atsakome į pagrindinius su šiuo iššūkiu susijusius klausimus :)

Tapti lygiaverčiu „KTK Racing Division” kartingo iššūkio dalyviu visai nesudėtinga. Tau reikia:

  1. Užsiregistruoti šioje (nemokamoje) formoje – REGISTRACIJA 
  2. Bent kartą pravažiuoti Kartlando, Kaune trasoje nuo rugpjūčio 1 iki 31 dienos.
  3. Stebėti savo rezultatus renginio įvykyje ir laukti finalo varžybų.

Jei tapsi vienu iš dešimties mėnesio greičiausių dalyvių – gausi kvietimą į nemokamas FINALO VARŽYBAS. 

P.S. registracija vyksta iki pat rugpjūčio 31 dienos. Taip pat, net, jei ir užsiregistruosi paskutinę iššūkio dieną – bus įskaityti visi Tavo rugpjūčio mėnesio rezultatai.

Visi kartodromo lankytojai nuo 12 metų (leisure kartingas), užsiregistravę registracijos formoje.

Pagrindinis iššūkio prizas – „KTK Racing Division” įsteigta – kompleksinė treniruotė simuliatoriumi (2h.) ir jų suteiktu sportiniu automobiliu. 

Šiuo prizu galės pasinaudoti bet kuris suaugęs (pasiekiantis automobilio pedalus) arba ir vaikas nuo 12 metų. Jei, iššūkio nugalėtoju taptų dalyvis, kurio ūgio dar neužtenka vairuoti automobiliui – praktinė dalis trasoje bus pakeista į atitinkamą vertę treniruočių simuliatoriumi, kuriuo praktikuotis galės ir vaikai.

Taip pat 10-čiai mėnesio greičiausių dalyvių surengsime NEMOKAMAS kartingo varžybas, Kartlande, kurių metu jų lauks mini ištvermės varžybos ir, žinoma, apdovanojimai.

Dar lengviau patekti į TOP10 finalines varžybas padės kiekvienas papildomas važiavimas iššūkio metu. Už kiekvieną pravažiuotą važiavimą nuo Tavo geriausio rugpjūčio mėnesio rezultato mes numinusuosime po 0,05 s., tad dažnai važinėjant dar labiau padidinsi šansus varžytis dėl vertingo „KTK Racing Division” komandos prizo.

„KTK Racing division” kartingo iššūkis vyks visą rugpjūčio mėnesį „Kartlando” kartodrome, Kaune (Drobės g. 62, 4 a.).

Finalinės varžybos vyks rugsėjo 4 dieną, 20 val..