Women Challenge - Kartlandas

JOS – GALI! KARTINGO LENKTYNĖS MOTERIMS – WOMEN CHALLENGE!

“Moterų laisvalaikis kitaip” ir vidaus kartodromas “Kartlandas” tęsi savo pažadus ir lapkričio 14 dieną (ketvirtadienį) išskirtinai kviečia tik merginas į azartiškas ir laužančias nusistovėjusius stereotipus “Women Challenge” kartingo lenktynes moterims.

Moterų vakaras Kartlande KauneTai nesudėtingos, pasitikėjimo sau suteikiančios ir gera nuotaika pripildytos kartingo varžybos moterims, kuriose gali sudalyvauti visos – tiek jau patyrusios šios pramogos mėgėjos, tiek ir naujokės. Tuo pasirūpins renginio organizatoriai, o ir sėkminga tokių varžybų patirtis Vilniuje bei dalyvių gausa įrodo, kad merginos ne mažiau nei vaikinai nori ir gali varžytis trasoje. Todėl šį kartą trasoje – TIK MERGINOS!

Ir Tu, gali būti jų dalimi!

RENGINIO INFORMACIJA: 

Lapkričio 14 dieną merginų laukia kelių etapų formato varžybos Time Attack (greičiausiai įveikto rato) principu.

  • Kvalifikacija – 7 minutės;
  • Pusfinalis – 7 minutės;
  • Finalas – 10 minučių;

Merginos prieš varžybas užsiregistruos ir išklausys varžybų instruktažą, bus supažindintos su trasa bei pagrindinėmis taisyklėmis. Varžybų nuostatai dalyvėms taip pat bus išsiųsti po registracijos patvirtinimo išankstiniam susipažinimui.

Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus po kvalifikacijos merginos bus suskirstytos į TOP A, TOP B, TOP C ir t.t. grupes, kuriose varžysis iki pat finalo.

Kiekvienos grupės TOP3 bus apdovanotos taurėmis ir renginio draugų bei kartodromų “Kartlandas” dovanomis.

Visoms merginoms būtina išankstinė registracija, todėl prašome užsipildyti šią formą – REGISTRACIJA.  

Varžybų kaina – 35 eur.

DOVANA! Merginoms dalyvavusioms bet kuriame iš anksčiau vykusių Women on Fire renginių dovanojame 5 eur. nuolaida varžyboms.

Dalyvavusios merginos po registracijos el. paštu gaus individualius nuolaidos kodus, su kuriais varžybų kaina – 30 eur. 

Apmokėjimą už varžybas galima atlikti mokant grynais ar kortele kartodrome “Kartlandas” bei internetu mūsų e.parduotuvėje – E-APMOKĖJIMAS.

  • DATA: 2019 m. lapkričio 14 d. (ketvirtadienį), 19 val.
  • TRASA: Vidaus kartodromas “Kartlandas” Kaune – Drobės g. 62, 4a.

Visų merginų prašome atvykti šiek tiek anksčiau, užsiregistruoti dalyvių registracijoje, taip laiku galėsime pradėti instruktažą 🙂

Šioms varžyboms išskirtinis pasirengimas – nėra reikalingas. Kadangi, su varžybų formatu ir taisyklėmis dalyves supažindinsime prieš startą Jums belieka užsiregistruoti ir laukti starto.

Didesniam asmeniniam komfortui rekomenduojame kartodrome išsinuomoti pirštines, kurių kaina 1 eur., arba atsinešti savo. Taip pat Jums reikės pošalmio, kurį kartodrome išsinuomosite už 1 eur., arba galėsite įsigyti nuosavą.  Na, o turinčios savo šalmus – gali naudotis ir jais.

TRENIRUOTĖS! Merginos, norinčios šiek tiek apšilti prieš varžybas, kviečiamos atvykti į kartodromą joms patogiu metu ir su šiuo kodu – MOTERYS GALI, pasinaudoti 30% nuolaida bei praktikuotis pigau! Šį nuolaida galios iki pat varžybų starto – 2019 m. lapkričio 14 dienos.

Kontaktai pasiteiravimui:

  • Kartlandas Kaunas +370 696 10555;
  • Moterų laisvalaikis kitaip +370 620 63633;
  • El. paštu – info@kartlandas.lt

Nepraleisk naujienų ir viską sužinok pirmoji mūsų Facebook įvykyje – Women Challenge #2. Kartingo varžybos moterims. Kartlandas