Abonementas Kartlandas Kaunas Pramogauk, praktikuokis ir varžykis „Kartlando“ kartodrome dar maloniau, nes didžiausi kartingo entuziastai su abonementu gauna geriausius pasiūlymus

 

ABONEMENTŲ KAINOS 

Standartinis abonementas*

Kiekis Standartinė     kaina Abonemento   kaina
10×10 min. 100 eur. 75 eur.
10×15 min. 140 eur. 100 eur.  

Privatesnių važiavimų abonementas**

10×7 min. 110 eur. 80 eur.
10×10 min. 130 eur. 95 eur.
10×15 min. 170 eur. 125 eur. 

 

Susikomplektuok abonementą pats! Atvykę į kartodromą susikurkite individualų abonementą tik sau – tiesiog pasakykite kokių skirtingų trukmių važiavimų ir kokio kiekio norite ir mūsų administratorės paruoš Jūsų  abonementą. Abonemento važiavimus taip pat galėsite išskirstyti ir abiems „Kartlandas Vilnius“ ir „Kartlandas Kaunas“ kartodromams.  

*Standartinis abonementas – abonementas skirtas važiavimams bendrame kartodromo sraute, kuomet rezervavus kartingus atitinkamu metu važiavime dar gali būti prijungiami kiti dalyviai. Bendrame sraute nerekomenduojame važiuoti vaikams nuo 4 iki 6 metų.

**Privatesnių važiavimų abonementas – esant galimybei, derinantis su kartodromo užimtumu realiu metu, lankytojas gali rinktis važiuoti privatesniuose važiavimuose tik su savo kompanija/šeima/vaikais. Privatesni važiavimai labiausiai rekomenduojami kompanijoms su mažamečiais vaikais, kuriems yra reikalingas išsamesnis instruktažas ir didesnis dėmesys trasoje.

Abonemento naudojimo sąlygos: 

  • Abonementas yra vardinis ir juo naudotis gali tik jo turėtojas;
  • Abonementas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Juo galima naudotis iš karto nuo įsigijimo momento;
  • Paslaugai negalioja sezoniškumas, tad abonementu galima naudotis visus metus jo galiojimo laikotarpiu;
  • Abonemento turėtojas prieš važiavimą turi pateikti savo abonemento kortelę atžymai. Kitaip abonemento panaudoti nebus galimybės;
  • Abonemento turėtojas važiavimus turi išnaudoti per nurodytą galiojimo laiką. Neišnaudojus visų važiavimų galiojimas nėra pratęsiamas. Pinigai už nepanaudotus važiavimas – negrąžinami.
  • Rekomenduojama patogi apranga ir uždara avalynė. Reikalingas pošalmis, kurį bus galima įsigyti arba išsinuomoti kartodrome;

Vilniaus kartodromo abonementų kainas rasite – ABONEMENTAS (KARTLANDAS VILNIUS)

Daugiau dėl abonemento įsigijimo galite teirautis telefonų numeriais Kaune – +370 696 10555 ir Vilniuje +370 626 33555 arba el. paštu – info@kartlandas.lt ir kartodromuose.