The-BIG-80-90s.-kartingo-varžybos_Kartlandas 3

Vasario 7 dieną Kauno „Kartlando” kartodromas šėlo! Penktadienio vakare susirinko 2019-2020 metų asmeninės įskaitos dalyviai rungtis dėl sezono taškų ir etapo pergalės. Čia ištikimiausių sezono dalyvių laukė dar vienas – atnaujintas įskaitos varžybų formatas, kuriame laukė net du finalai, pareikalavę nemažai ištvermės.

The BIG 80s./90s. kartingo varžybos – pavadinimas išduoda, kad organizatoriai, kartu su varžybų dalyviais bent simboliškai persikėlė į to laikmečio nuotaiką. Vis tik pagrindinis vakaro tikslas buvo – asmeninė pergalė ir sėkmingos varžybos. Nors visur siaučiantys virusai sutrukdė kai kuriems įskaitos dalyviams prisijungti, tačiau prie starto susirinkęs 10-ukas nepabūgo nei truputį spustelėjusio šaltuko, nei dar nebandyto formato. Šį kartą jiems savo jėgas teko išbandyti pagal kvalifikacijos rezultatus sudėliotuose dviejuose – poziciniuose finaliniuose važiavimuose. Tad kiekvienas važiavimas buvo tolygiai svarbus. Kaip viskas klostėsi varžybų metu?

Dalyviai apšilinėjo kvalifikaciniame – 7 minučių važiavime, kuris ir sudėliojo abiejų finalų tvarkas. Tiesa, antrasis finalas jau buvo dėliojamas atvirkštine tvarka – t.y. ne 1-10 pozicija, bet 10-1 pozicija. Tad geriausiai pasirodžiusiems kvalifikacijoje, tai kartu buvo ne tik pagalba startuojant poziciniame važiavime, bet ir iššūkis, startuoti iš galo antrajame finale. Kvalifikacijos rezultatai parodė, kad šis iššūkis teks būtent šiems tris aukščiausias pozicijas užėmusiems dalyviams:

1 vieta – Lukas Kabitavičius (25,455s.);

2 vieta – Karolis Smalskas (25,559s.);

3 vieta – Robertas Venslauskas (25,700s.)

Šie dalyviai taip pat gavo ir papildomus taškus į galutinę įskaitos lentelę.

Vėliau, kai kvalifikacijos rezultatai buvo aiškūs, laukė 2 finalų sesija: 25 min. pozicinis važiavimas su vienu kartingo pasikeitimu ir 2 papildomai JOKER ratais, prailginančiais trasos konfigūraciją. Pirmasis finalas vyko įprastine tvarka, kuriame finišo pozicijos visai nežymiai pasikeitė po 25 minučių sesijos. Čia aukščiausią poziciją užsiėmė Robertas Venslauskas , startavęs iš trečios vietos. Antrojo finalo lyderiai kiek labiau skyrėsi – čia aukščiausią poziciją užėmė Mantas Samulionis, kuris pagal sudėliotą atvirkštinę starto tvarką startuodamas iš 7-os vietos išsikovojo finalinio važiavimo pergalę. Vis tik sudėliojus galutinę lentelę su finalinių važiavimų ir kvalifikacijos laikais aukščiausias pozicijas užsiėmė visų varžybų metu itin aukštus rezultatus demonstravę L. Kabitavičius, K. Smalskas ir R. Venslauskas.

Taip pat atskirus BONUS TAŠKUS pelnė – Mantas Samulionis už vakaro temos išpildymą ir originalią vakaro aprangą. Prie jo galutinio etapo rezultato prisidėjo papildomi 5 taškai.

Po abiejų finalinių važiavimų sudėliotos pozicijos atrodė taip:

1 vieta – Lukas Kabitavičius (2,5 balo + Q1 pozicija)

2 vieta – Karolis Smalskas (2,5 balo + Q2 pozicija)

3 vieta – Robertas Venslauskas (3,5 balo)

4 vieta – Mantas Samulionis (4 balai)

5 vieta – Mantas Kudirka (4,5 balai)

6 vieta – Lukas Pliūra (6 balai)

7 vieta – Neila Stonkutė (7 balai + Q5 pozicija)

8 vieta – Arnas Šneideris (7 balai + Q6 pozicija)

9 vieta – Domas Kuncė (8 balai)

10 vieta – Justas Lynikas (neįskaitinis važ.) 

Pilną varžybų galeriją rasite – „The BIG 80-90s. kartingo varžybos”

Už nugalėtojams įsteigtus prizus dėkojame  – Arena Billiards | Auto Moto parkui | Kauno Petankės klubui | Green Prints spaustuvei

Bendrą turnyrinę lentelę galite pamatyti čia!

Kartlandas Kaunas bendra įskaita