Nauja-trasa-Kartlandas Kaunas kartodromas

HASTA la VISTA SENOJI TRASA!

Sausio 16 dieną su džiaugsmu atsisveikiname (nes ne visuomet reikia dėl to liūdėti) su senąja trasa ir pradedame naują etapą bei naujų tobulų trajektorijų paieškas kartodromo „Kartlandas” Kaune trasoje!

Visą ketvirtadienį paskyrėme atsisveikinimui, tad lauksime visų šios trasos mylėtojų ir net tų, kurie jos nekentė paskutiniams ratas 2019-ųjų konfigūracijoje. O, kad netrūktų veiklos vakare visus kviečiame ir į visų pamėgtą ir pasiilgtą – „LENKTYNIŲ KLUBĄ”, kuriame gali dalyvauti tiek naujokai, tiek ir patyrę trasos vilkai.

Ir tai dar ne viskas! Kaip įprastai ketvirtadieniais rinksime dienos greičiausią pilotą(-ę), kuriam(-iai) padovanosime mūsų draugų Arena Pizza – nemokamą picą!

O, kad motyvacijos nebūtų mažai su nuolaidos kodu #HastaLaVista laukia ir speciali atsisveikinimo su senąja trasa KAINA standartiniams važiavimams:
10 min. – 8 eur. (vietoj 12 eur.)
15 min. – 10 eur. (vietoj 15 eur.)

TRUMPAI apie „LENKTYNIŲ KLUBĄ”

Būtina išankstinė čia – REGISTRACIJA

Kas yra LENKTYNIŲ KLUBAS? Visiškai neformalus, be didelių ceremonijų, orientuotas į gerą laiką, greitį ir adrenalino kupinas akimirkas vakaras už kartingo vairo, kuris labiau skirtas megzti ryšius, susidraugauti su kitais karingo pramogos entuziastais, mokytis ir greitesnių ir mokyti kitus nei aršiai varžytis. Bet pažadame – trasoje tikrai netrūks ir varžybinės dvasios – nes kitaip mes tiesiog negalime.

FORMATAS:
Kvalifikacija – 7 min. (laikui)
Finalas – 23 min. (pozicijai)

Susirinkus didesniam dalyvių skaičiui – grupė bus dalinama į 2-3 važiavimus.

PRADŽIA: 19:00 (registruojamės, susipažįstam, pasikalbam apie „žaidimo” taisykles ir gazuojam).
KAINA – 25 eur.

„KARTLANDO LENKTYNIŲ KLUBO” laimėtojo vardas simboliškai bus išgraviruotas „Kartlando” nugalėtojų taurėje.

Na, o finišavus „Lenktynių klubui” keliausime ruošti naujosios trasos, kurioje pilnu tempu važinėtis galėsite jau nuo SAUSIO 17 DIENOS.

Tad, nieko nelauk, planuokis sausio 16-ą dieną ir pasimatome atsisveikinti su trasa „Kartlande” Kaune.

Visus ketvirtadienio atnaujinimus rasite – ATSISVEIKINIMAS SU SENĄJA TRASA

Turi klausimų? BENDRAUKIME:
El. p. – kaunas@kartlandas.lt
Tel. nr. +370 696 10555