#JosGali – WOMEN CHALLENGE KARTINGO  VARŽYBOS MOTERIMS

Lapkričio 14 dieną Kauną užplūdo azartiškos moterys! Aukščiausiai Lietuvoje įsikūrusiame vidaus patalpų kartodrome „Karlandas“ buvo surengtos pirmos, tik moterims skirtos, kartingo varžybos – „Women Challenge” prie kurių organizavimo prisidėjo jau ne vienerius metus moterų bendruomenę jungianti „Moterų laisvalaikio kitaip“ organizacija.

Women Challenge Kartlandas
Šių metų renginių ciklo moterims šūkiu tapo frazė – „JOS GALI“, kuri puikiai iliustruoja šiuolaikinę moterį – drąsia, ryžtingą, nebijančią iššūkių, azartišką ir mėgstančią konkuruoti. Galiausiai puikiai vairuojančią. Būtent tokios – 14-a dalyvių ir susirinko į šias nesudėtingo formato varžybas moterims.

Dailiosios lyties atstovių laukė 3 etapų varžybos 7 minučių kvalifikaciniai ir pusfinalio važiavimai bei 10 minučių trukę mažasis ir didysis finalai. Šį kartą buvo pasirinkta varžytis time attack principu – greičiausiam trasos įveikimo laikui. Kadangi, tai pirmosios varžybos pirmiausiai norėjosi sukurti merginoms daugiau komforto įsijaučiant į lenktynes, o ateityje tikrai surengsime ir kitokio formato varžybas – sakė organizatoriai.

Women Challenge Kartlandas
Organizatoriai neapsiriko – merginos puikiai susitvarkė su šia užduotimi, o azartas liejosi per kraštus. Merginų laikai trasoje su kiekvienu važiavimu vis gerėjo, o kai kurios net pranoko ir savo pačių lūkesčius. Tai pastebėjo ir merginoms viso vakaro metu talkinę, dalinę patarimus ir drauge analizavę rezultatus InSolitus Racing komandos nariai. Būtent jie šiais metais ėmėsi užduoties padėti merginoms išeiti iš savo komforto zonos ir pasisemti daugiau patirties kartingo valdyme.

„Women Challenge” varžybas kaip alternatyva treniruotėms pasirinko ir bene viena iš žinomiausių Lietuvos lenktynininkių – Indrė Senkutė-Gedgaudienė, kuri kartu ragino ir kitas merginas nesnausti ir aktyviai už kartingo vairo praleisti vakarus su kitomis merginomis. Indrės sukaupta patirtis leido jai lyderiauti visų varžybų metu, tačiau kaip ir pati minėjo – susirinkusios merginos tikrai jai lipo ant kulnų ir toli gražu nenusileido lenktynininkei. Rezultatai tą tik patvirtino. Antroje vietoje likusi Berta Šarkienė nuo Indrės atsiliko vos 0,290s. Trečioje vietoje likusi Paulina Dirmeikytė Indrei nusileido puse sekundės.

Women Challenge Kartlandas
Renginio organizatoriai tikisi, kad merginos ir toliau nesustos mokytis ir tobulėti, todėl visas pakvietė į jau trečiąjį šių renginių ciklo moterims renginį Kaune – „Women On Fire”, kurio metu InSolitus Racing komandos nariai merginas mokys stabdymo. Kaip vienas iš komandos narių teigė: „Stabdymas – pusė trasos įveikimo laiko”. Tad po šios pamokos dalyvėms varžytis turėtų sektis dar geriau.

„Women On Fire” pamoka merginoms vyks po naujųjų metų – 2020 m. vasario 20 dieną, kartodrome Kartandas Kaunas.

Sureziumavus visų merginų trasos įveikimo laikus buvo surengti apdovanojimai, kurių metu didžiojo finalo nugalėtojoms buvo įteiktos taurės, o visoms dalyvėms „Ieva Gym sveikatingumo studijos“ kuponai bei simboliniai You Go (kart) Girl! ženkleliai ir diplomai.

„Women Challenge“ varžybų metu merginų rezultatai pasiskirstė šia tvarka:

1 vieta – Indrė Senkutė-Gedgaudienė (23.370s.)

2 vieta – Berta Šarkanienė (23,660s.)

3 vieta – Paulina Dirmeikytė (23,850s.)

4 vieta – Ieva Mikalajūnaitė (23,856s.)

5 vieta – Agnė Mažeikienė (23,916s.)

6 vieta – Aistė Bartainienė (24,313s.)

7 vieta – Erika Švenčionytė (24,433s.)

1 vieta – Greta Suveizdytė (24,423s.)

2 vieta – Asta Senkutė (24,885s.)

3 vieta – Rūta Baniūnaitė (25,719s.)

4 vieta – Vytautė Ašmienė (25,726s.)

5 vieta – Eglė Dobilienė (25,925s.)

6 vieta – Martyna Giedraitienė (26,319s.)

7 vieta – Lina Karmonaitė (26,465s.)

Pilną renginio galeriją rasite – Women Challenge galerija.

Daugiau informacijos apie artėjančius renginius moterims – Women On Fire.