SVEIKI ATVYKĘ Į AUKŠČIAUSIAI LIETUVOJE ĮSIKŪRUSĮ VIDAUS PATALPŲ KARTODROMĄ – KARTLANDAS

„Kartlandas“ – aukščiausiai Lietuvoje esantis vidaus patalpų kartodromas, įsikūręs Kaune, Žemuosiuose Šančiuose, net 4-ajame pastato aukšte! 300 metrų ilgio pramoginėje trasoje tiek mažyliai nuo 4 metų, tiek ir suaugusieji pajus tikrą emocijų proveržį.

Išsamus instruktažas, intriguojanti trasa, vaikams ir suaugusiems pritaikyti kartingai, jauki atmosfera ir inovatyvi laiko matavimo sistema, leisianti visus rezultatus stebėti realiu laiku TV ekranuose. Visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno apsilankymo “Kartlande” metu, bet kokiu oru.

Ypatingai paslaugus ir jaunatviškas “Kartlando” kolektyvas ne tik pasidalins patarimais kaip įveikti trasą greičiau, bet ir pagelbės surengti bet kokią šventę kartodromo erdvėse, kurios dar ilgai nepamirš ne tik svečiai, bet ir patys organizatoriai. Visa tai garantuoja pačią geriausią atmosferą atsipalaidavimui, nes esame tam, kad suteiktume Jums geriausias kartodromų paslaugas!

Na, o, jei Kaune jausitės išbandę viską – visuomet galėsite naujų pojūčių pasisemti ir kituose mūsų kartodromuose sostinėje – “Kartlandas Vilnius”, kur adrenalino lygį padės pajusti 1,2 metrų aukščio rampa trasoje ar “Kartlandas Elektrokart” kartodrome, kuriame Jūsų lauks elektriniai kartingai, net ir žiemą šildoma trasa  bei dvivietis kartingas.

Manome, kad to pakako sužadinti kiekvieno iš Jūsų norą išmėginti kartingus, tad su nekantrumu laukiame mūsų trasoje adresu Raudondvario pl. 164A, Kaune.