AKCIJOS-KARTLANDAS

PASINAUDOKITE GERIAUSIAIS “KARTLANDAS KAUNAS” INDIVIDUALIAIS IR GRUPINIAIS PASIŪLYMAIS

Akcijos akcijos ir dar kartą akcijos ir ne tik jos. Nuo pat kartodromo atidarymo sukaupėme Jums nemažą bagažą pasiūlymų, kurie praskaidrins tiek sunkius savaitės pirmadienius, tiek leis mėgautis individualiais važiavimais su grupe. Pažvelkite ką parengėme kiekvienam iš Jūsų!

AKCIJOS IR KITI PASIŪLYMAI:

Pirmadienis – PAPIGIAdienis! Kiekvieną pirmadienį su nuolaidos kodu pasinaudok net iki 10 eur. nuolaida savo apsilankymui! Tau nereikės didelių grupių ar išankstinių registracijų – tiesiog atvyk ir gazuok pigiai! Akcijos sąlygas ir nuolaidos kodą rasi – PAPIGIAdienis.

Mėgstantiems laiką leisti kartu ir mėgautis privačiais važiavimais. Trečiadieniais – DRAUGAdienių metu, rezervuok 10 arba 15 minučių važiavimus savo draugų grupei nuo 6 asmenų ir pasinaudok iki 50% nuolaida! Privatus važiavimas ir žvėriška nuolaida laukia Tavęs! Kaip? Akcijos sąlygas sužinosi čia – DRAUGAdienis.

KetvirtadienisGIMTADIENIŲ DIENA! Savaitgaliais švęsti ir taip daug progų, tad vaikų gimtadieniams paskyrėme ketvirtadienį, kurio metu šventės organizatoriai galės pasinaudoti specialiai jiems pritaikytu gimtadienio šventės pasiūlymu. Kas Jūsų laukia sužinosite čia – GIMTADIENIO DIENA.

Jaunajam ar jaunajai – NEMOKAMI VAŽIAVIMAI kartingu! Leiskite sau mėgautis procesu, o pramoginės dalies ir būsimų jaunavedžių dalį palikite mums. Nuo šiol organizuodami bernvakarį ar mergvakarį 6 ir daugiau žmonių  nemokėkite už jaunojo ar jaunosios važiavimus. Kaip pasinaudoti šiuo pasiūlymu rasite – DOVANA JAUNIKUI/JAUNAJAI