Kartingo varžybos_the big80s/90 Kartlandas

VARŽYKIS STILINGAI! VASARIO 7 DIENĄ KARTLANDE KAUNE – THE BIG 80’s/90’s KARTINGO VARŽYBOS

Ruoškis jau trečioms šio sezono asmeninės įskaitos kartingo varžyboms, kuriose netruks ne tik azarto ir adrenalino, bet ir 80-90-uosius primenančių artibutų. Tad, jei jau pasiilgai varžybų, o gal nori išbandyti savo jėgas visiems draugiškose kartingo varžybose – registruokis į “THE BIG 80’s/90’s” kartingo  varžybas!

Kas Tavęs laukia – ŽEMIAU:

Trečiose asmeninės įskaitos lenktynėse esame pasirengę nusikelti į nostalgija alsuojančius ir be galo spalvingus 80-90-uosius!

The BIG 80’s-90’s – tai asmeninės įskaitos kartingo varžybos, kuriose galės dalyvauti visi važiuojantys suaugusiųjų kartingais. Tau nereikės nei komandos, nei išskirtinio pasirengimo – prieš startą net ir naujokai bus pilnai supažindinti su visa tvarka, tad reikės tik įsijungti gerą nusiteikimą ir varžytis.

 • KADA? 2020 m. vasario 7 dieną, 19 val.;
 • KUR? Kartodrome “Kartlandas” (Drobės g. 62, Kaunas);
 • VAKARO TEMA: Didieji 80-90-ieji.

FORMATAS:

 • Kvalifikacija – 7 minutės (laikui). Kvalifikacija apspręs iš kurių pozicijų dalyviai startuos finalų metu.
 • Finalas 1 – 25 minutės (pozicijai) + 1 kartingo keitimas + JOKER ratai (prieš varžybas nurodomi instruktažo metu). Pirmojo finalo metu dalyviai startuos įprastine tvarka, pagal užimtas pozicijas kvalifikacijoje. Startas – iš vietos.
 • Finalas 2 – 25 minutės (pozicijai) + 1 kartingo keitimas + JOKER ratai (prieš varžybas nurodomi instruktažo metu). Antrojo finalo metu dalyviai startuos atvirkštine tvarka, pagal užimtas pozicijas kvalifikacijoje – t.y. nuo paskutinės iki pirmos vietos. Startas iš vietos.

NUGALĖTOJAS. Galutinę poziciją po varžybų apspręs F1 ir F2 metu užimtų pozicijų vidurkis. Dviems dalyviams užėmus tą pačią vietą po vidurkio išvedimo – aukštesnę poziciją užims tas, kuris varžybų kvalifikacijoje bus pasiekęs aukštesnį rezultatą.

Varžybų nugalėtojai apdovanojami taurėmis ir varžybų partnerių dovanomis.

Visi norintys dalyvauti varžybose turi užpildyti trumpą registracijos formą – REGISTRACIJA.

Kadangi, vietų skaičius ribotas, registracija patvirtinama tik po atlikto apmokėjimo.

Apmokėjimą atlikti galima tiek mokant kartodromuose grynaisiais arba banko kortele tiek mūsų el. parduotuvėje – APMOKĖJIMAS.

KAINA:

 • IKI 2020 m. vasario 3 dienos55 eur.
 • NUO 2020 m. vasario 4 dienos ir varžybų dieną – 65 eur.
 • 1 etapas – 2019 m. spalio 18 diena – Neon Race;
 • 2 etapas – 2019 m. gruodžio 6 diena – Jingle Race;
 • 3 etapas – 2020 m. vasario 7 diena – The Big 80’s/90’s.
 • 4 etapas – 2020 m. balandžio 10 diena;

2019-2020 metų asmeninės įskaitos varžybų taškai bus kaupiami net 3 įskaitose: Kauno miesto (4 etapai), Vilniaus miesto (4 etapai) ir bendroje abiejų miestų įskaitose (8 etapai). Abiejų miestų įskaita apims dalyvavusių tiek Kauno, tiek Vilniaus varžybose rezultatus. Tad tie, kurie bus azartiškiausi ir norės suspėti visur galės konkuruoti ne tik savo mieste, bet ir bendroje įskaitoje.

Kaip bus skirstomi taškai už etapus? Pirmoji vieta gaus 50 taškų, antroji 45 taškus, trečioji 42 taškus, ketvirtoji – 40 taškų. Visos pozicijos užėmusius žemesnes vietas gaus -1 tašku mažiau.

BONUS TAŠKAI? 2019-2020 metų sezone dalyviai galės pretenduoti į 2 kategorijų bonus taškus.

 • 1 kategorija – taškai už kvalifikacijos rezultatus. 1 vieta – 3 taškai; 2 vieta – 2 taškai; 3 vieta – 1 taškas;
 • 2 kategorija – varžybų tema. Tai reiškia kad kiekvienos įskaitos varžybos turės savo temą ir dalyviai galės pretenduoti į papildomus taškus dėvėdami atitinkančius temą rūbus ar turėdami su savimi originaliausius atributus. Taškai skirstysis šia logika: 1 vieta – 5 taškai; 2 vieta – 4 taškai; 3 vieta – 3 taškai, 4 vieta – 2 taškai, 5 vieta – 1 taškas;

Visų įskaitų nugalėtojai bus apdovanoti sezono pabaigoje – Kartlando gimtadienio metu.

Kai jau viską žinai, beliko tik REGISTRUOTIS ir varžytis stilingai!

Mes pasirūpinsime azartiška varžybų trasa, gera nuotaika ir draugų dovanomis, o Tau reikia tik asmeninio užsidegimo ir vidinio azarto.

Nepraleis varžybų naujienų ir būk jų įkarštyje. Visus atnaujinimus rasi – KARTINGO VARŽYBOS – THE BIG 80’S/90’S. 

Teiraukis daugiau informacijos:

 • Tel. Nr. +370 696 10555
 • El. paštu – kaunas@kartlandas.lt